ÖZEL EVİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Üniversiteyi kazanarak Demirciyi tercih ettiğinizden dolayı Demirci Özel Evim Kız Öğrenci Yurdumuz adına sizi kutlarız.

Özel Evim Kız Öğrenci Yurdu olarak kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek, kalite sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek, Celal Bayar Üniversitesi öğrencilerimizin memnuniyetini sağlamak, kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmak, verilen hizmetlerin sürekliliğini ve gelişimini güvence altına almak, hizmete odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede konaklama hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Hizmet sunumları yaparken kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinliklerle öğrencilerimizin iç huzuruna katkıda bulunmak Demirci Özel Evim Kız Yurdu politikamızdır.

T.C. MEB mevzuatlarına ATATÜRK ilke ve inkilaplarına bağlı olan yurdumuz aile sıcaklığını arayan, sessiz ve sakinliği tercih eden öğrencilerimizin adresidir. Yurdumuz aynı zamanda güven, huzur, başarı ve kalite arayan öğrencilerimizin adresi olmayı amaçlamaktadır. Güleryüzlü ekibimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini hedeflemekteyiz Demirci Özel Evim Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdumuz Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi'ne 50 metre Celal Bayar Üniversitesi Meslek Yüksek Okuluna ise 200 metre uzakliktadır.

Hakkımızda - Özel Evim Kız Yurdu

İMKANLARIMIZ

Demirci Özel Evim Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci yurdu ile ayrıcalıklı imkanlardan faydalanabilirsiniz, kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyenlerin tercihi..
24 saat sıcak su

24 Saat

SICAK SU
enfes kahvaltılar

Enfes

KAHVALTILAR
ücretsiz bisiklet turları

Ücretsiz

BİSİKLET TURLARI
sınırsız internet

Sınırsız

İNTERNET
lobi

Lobi

ZİYARETÇİ SALONU
kütüphane

Kütüphane

SİZE ÖZEL
Fitness Salonu

Fitness

SALONU
her katta ütü

Ütü Odası

VALİZ ODASI